Firemné blogy

Autor: Informácie o blog.sme.sk | 14.3.2007 o 14:30 | (upravené 31.10.2018 o 12:24) Karma článku: 10,11 | Prečítané:  18825x

Na stránke Sme.sk si každá firma môže založiť svoj vlastný firemný blog a prezentovať tak svoje služby. Prostredníctvom písaného textu sa tak dostane nie len bližšie k čitateľom, ale aj k svojim potenciálnym zákazníkom.

Na blogu sa venujeme rôznym spoločenským témam, ako je politika, cestovanie, kultúra či zábava, a preto si tu každý nájde to, čo ho zaujíma. Vďaka tomu blogy mesačne navštívi priemerne 557 tisíc reálnych užívateľov, celé Sme.sk viac ako 2,41 milióna reálnych užívateľov (Zdroj: AIMmonitor, 1-9/2018, mesačný priemer).

Založením firemného blogu môžete získať

  • Všetky články sú automaticky zaradené do Výberu Sme, čím firma získava istotu, že čitateľ článok neprehliadne. 
  • Firemný článok sa zobrazí aj na hlavnej stránke Sme.sk, čím osloví aj čitateľov, ktorí bežne na blogy neprichádzajú. 
  • Založením firemného blogu každý získava automaticky 50% zľavu* na bannerovú inzerciu, propagujúcu vlastný blog. 

V prípade, že máte záujem prezentovať svoju firmu, no neviete tvoriť ten správny obsah, máte k dispozícii naše kreatívne štúdio SME Creative. Náš tím novinárov a copywriterov pomáha značkám vytvárať kvalitný a originálny obsah na mieru každému klientovi.

Cena za firemný blog na jeden rok je 500 Eur bez DPH. Publikovať môžete maximálne 1 článok za 24 hodín, pričom v priebehu jedného týždňa je možné uverejniť maximálne 3 články.

Viac informácií o možnostiach ako zviditeľniť svoje články na blog.sme.sk nájdete v Cenníku textovej reklamy na Sme.sk

Pozrite si, ako vyzerajú niektoré firemné blogy, ktoré aktuálne publikujú:

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na blog@sme.sk.


( *zľava platí len z cien CPT IMP - cena za 1 000 impresií v zmysle platného Cenníka bannerovej reklamy na www.sme.sk; a nevzťahuje sa na zľavnené Týždňové kampane s garanciou počtu impresií - Week Flat Rate, ani na zľavnené Kampane s garanciou počtu unikátnych návštevníkov - Reach Flat Rate).

Na Firemné blogy sa vzťahujú Všeobecné obchodné podmienky Petit Press, a.s. Objednaním inzercie objednávateľ akceptuje Všeobecné obchodné podmienky pre uverejňovanie inzercie spoločnosťou Petit Press, a.s., (ďalej len „VOP"). Aktuálna verzia VOP je zverejnená na internetovej stránke www.petitpress.sk/inzercia a dostupná na vyžiadanie v inzertnej kancelárii Petit Press, a.s., Lazaretská 12, 811 01 Bratislava, alebo na e-mailovej adrese prijem.inzercia@petitpress.sk.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Armáda predstavila základný plán celoplošného testovania

Ministerstvo obrany identifikovalo päťtisíc odberných miest.

Za vyliečených považujú ľudí aj bez testu. Je to podložené výskumom, tvrdia hygienici

Aj bez testu môže karanténu ukončiť len lekár alebo hygienik.


Už ste čítali?