10 najčítanejších článkov na blogoch za rok 2014

Autor: Informácie o blog.sme.sk | 20.12.2014 o 19:42 | (upravené 21.12.2014 o 16:55) Karma článku: 10,54 | Prečítané:  13126x

Porovnanie mzdy so Švajčiarskom, prezident Andrej Kiska, či nekorektné chovanie televíznej stanice TA3. To je len niekoľko tém, ktoré vás tento rok zaujali najviac. Pozrite si zoznam toho najlepšieho z našich blogov.    

1. Rakúsky potravinový fenomén vyráža dych. Bratislavčania už zareagovali.

Prvé miesto s prehľadom obsadil článok, v ktorom autor porovnáva kvalitu a cenu potravín, ktoré sa predávajú v susedom Rakúsku s tými, ktoré nájdeme u nás na Slovensku. Tento článok ste si prečítali viac ako 403 tisíc krát. 

2. Keď stretávate Andreja Kisku každé ráno, nemusíte počúvať Fica

Druhé miesto patrí článku, v ktorom autorka opisuje prezidenta Andreja Kisku tak, ako ho vidí po 5 rokoch spoločnej práce na projekte Dobrý anjel. Článok mal viac ako 316 tisíc zobrazení.  

3. Mzda

Tretie miesto obsadil článok, v ktorom sa autor venuje mzdovým podmienkam vo Švajčiarsku a na Slovensku. Smutné porovnávanie presiahlo hranicu 280 tisíc zobrazení. 

4. Nechcem sa viac hanbiť za prezidenta – Kto je Andrej Kiska?

Štvrté miesto obsadil článok venovaný súčasnému prezidentovi Andrejovi Kiskovi. Autor opisuje svoje osobné skúsenosti, ktoré ste si prečítali viac ako 241 tisíc krát.

5. Po 16 rokoch z Belgicka na Slovensku - Ako som si hľadala prácu v Bratislavskom kraji.

Na piatom mieste sa nachádza smutné porovnávanie toho, ako sa pristupuje k zamestnancom v Belgicku a na Slovensku. Mzdové porovnávanie ste si prečítali viac ako 164 tisíc krát. 

6. Svedok namočil smerákov, daňovákov a policajtov do podvodu na DPH

Šieste miesto patrí novinárovi Tomovi Nicholsonovi, ktorý opisuje ako vrcholní predstavitelia profitujú na podvodoch s DPH. Na tento článok si kliklo viac ako 147 tisíc čitateľov.

7. Na rovinu: to už nám vážne všetkým šibe?

Siedme miesto patrí článku, v ktorom autor porovnáva osobnostné črty premiéra Fica a prezidenta Andreja Kisku. Návštevnosť článku prekročila 141 tisíc zobrazení. 

8. Prečo nebola informácia o tejto tragickej nehode nikde v správach?

Na ôsmom mieste sa umiestnil článok, v ktorom sa autorka prihovára všetkým vodičom, ktorí počas šoférovania telefonujú a nesledujú tak cestu okolo seba. Príbeh so šťastným koncom prekročil hranicu čítanosti 136 tisíc. 

9. O mojom detstve. (pre premiéra)

Deviate miesto obsadil článok, v ktorom autorka opisuje svoje detstvo z čias komunizmu. Článok venovaný súčastnému premiérovi ste si prečítali 129 tisíc krát.

10. TA3 vystrihla nepríjemné otázky novinárov na Fica

Desiatku najčítanejších článkov uzatvára odhalenie, ako televízia TA3 neobjektívne zostrihala tlačovú besedu posledných dvoch kanditátov na prezidenta. Na tento článok ste si klikli 124 tisíc krát. 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?